САРАДНИЦИ ИНСТИТУТА ЗА СРПСКИ ЈЕЗИК САНУ НА 11. МЕЂУНАРОДНОЈ КОНФЕРЕНЦИЈИ ЈЕЗИЦИ И КУЛТУРЕ У ВРЕМЕНУ И ПРОСТОРУ У НОВОМ САДУ

У суботу, 18. и у недељу, 19. новембра 2023. године на Филозофском факултету Универзитета у Новом Саду одржана је 11. Међународна конференција Језици и културе у времену и простору, на којој су учествовали сарадници Института за српски језик САНУ.

Првог дана своје реферате изложили су: др Ивана Безрукова, др Јелена Јанковић, др Марија Вучковић, др Анета Спасојевић, др Вања Миљковић у коауторству са др Аном Миленковић и др Маја Калезић.

Другог дана учествовали су: др Ивана Лазић Коњик, др Милена Јакић Шимшић, др Бранкица Марковић, др Марина Јуришић, др Мирјана Петровић-Савић у коауторству са др Јеленом Капустином, др Драгана Радовановић и др Зоран Симић.